Charlene monacói hercegnő túl van élete első Vogue fotózásán, a gyönyörű kék vérű előkelőség a japán kiadvány júliusi címlapján pózol. Úgy tűnik Wittstock igazi divatikonná válik.
Charlene Wittstock eredetileg Zimbabwe-ban született, Dél-Afrikában még az olimpián is indult, végül a sport hozta őt össze Albert herceggel. A pár két éve házasodott össze, a boldogság azonban nem felhőtlen, korábban több olyan pletyka is szárnyra kapott, miszerint a herceg sorozatosan megcsalta Charlene-t. Még az esküvő előtt a mostani hercegnő többször is megpróbált visszaszökni hazájába, ám a határtól visszafordították őt a herceghez. Végül állítólag a pár titkos egyezséget kötött, mely szerint ha a hercegnő fiút örököst szül férjének, szabadon elhagyhatja az udvart.
A szőke szépség egyébként mindig is nagy rajongója volt a divatnak, bizonyítja ezt az is, hogy most a japán Vogue címlapjáról mosolyog vissza ránk. A képek meglehetősen visszafogottra sikerültek, a ruhákat pedig a hercegnő kedvenc márkája az Akris és az Armani szolgáltatta.
A címlap fotón a legszebb.
Azért elég durván látszik a szomorúság a tekintetében. 🙁
@Commandante Jayasuriya:
@zolij:
Mindkét állítás igaz!
Sőt olykor együttesen is említik a kékvérűség definíciójaként.
hercegné =úszónö
ennek megfelelö a testalkata, semmiképp se manöken
-manequin-
Csak hercegné, nem kercegnő. A hercegnő apja is herceg, vagy király, míg a hercegné csak a herceg felesége.
@innovation: Nagyon nem hasonlít Albert eddigi zsáneréhez, ő inkább a sötét bőrű lányokat kedveli. Lehet, hogy az egész házasság csak PR. Mondjuk én sem értem, férfilétemre már-már szégyellnivalóan monogám vagyok.
@innovation: a legszebb nőt is unja valaki.
@Commandante Jayasuriya: én úgy tudom hogy a spanyol sangre azul kifejezés fordítása és nem a belterjességhez van köze, hanem a nemesek fehér bőre miatt (keveset voltak napon) jobban láthatóak voltak a vénáik.
Egy női blogban is illene tudni, hogy kit neveznek “kékvérű”-nek.
Charlenet a férje után megilletik bizonyos címek, és kiváltságok, de csak akkor lenne “kékvérű”, ha maga is nemesi származású lenne.
Egyébként maga a kifejezés az uralkodó házak, és a főnemesség köreiben gyakorta előforduló, közeli rokonok között kötött belterjes házasságok miatt bekövetkező, a vérvonallal továbbörökített betegségekre utal.
Egy ilyen nőt megcsalni. Eszem-faszom megáll, komolyan! Nem normális ez a világ!